Dom

Spezilla Tube Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Spezilla jest profesjonalnym dostawcą, zawsze dają nam doradztwo techniczne i dostarczają wysokiej jakości lampy z bardzo konkurencyjną ceną!

—— Thomas Hoover - Stany Zjednoczone

Dobra jakość, szybka dostawa, firma Spezilla dostarcza rury wymienników ciepła do naszych projektów od 2008 roku, naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

—— Massimiliano Rossi - Włochy

Spezilla wspiera naszą grupę bardzo dobrze, teraz jesteśmy zaakceptowani dostawcy rządów, są niezawodni i elastyczni! Spezilla zawsze odpowiada!

—— Jaime Arias - Argentyna

Bardzo konkurencyjna cena i rury są dobrze wypolerowane, jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy od roku 2010.

—— Nathalie Gulli - Meksyk

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Spezilla produkuje spawane, spawane i ciągnione rury i rury bez szwu, materiały obejmują stal nierdzewną, dupleks, stop niklu, tytan i inne wysokiej wytrzymałości, stopy odporne na korozję. Jako premierowa produkcja tubek ze stali nierdzewnej firma Spezilla oferuje obecnie produkty z rur dla różnych rynków i zastosowań końcowych, takich jak rury kotłowe, wymienniki ciepła, rurka skraplacza, rurka chłodząca powietrzna, rury pomiarowe i przewody do napojów itp.

  UZUPEŁNIENIE I FORMOWANIE MILLA

  Spawanie TIG / TIG + PLASMA

  INNE ZNIESIENIE LEKU

  EDYCJA OBECNEJ I OZNAKOWANIA LINII

  OPAKOWANIE I WYSYŁANIE / EKSPORTOWANIE

 • OEM / ODM
  Specjalistyczny, wielofunkcyjny zespół doświadczonych profesjonalistów z branży spezilla spełnia stale zmieniające się potrzeby klientów OEM (Original Equipment Manufacture) z energetyką, wymiennikiem ciepła, napojem, olejami i gazem, motoryzacją i innymi zastosowaniami. Nasza rura jest dostępna w wielu stopach, w tym wiele standardowych stali nierdzewnych, stali nierdzewnej dupleks i stopów niklu.

  Spezilla jest certyfikowanym przez ISO-9001 producentem wysokiej jakości rury stalowej do różnych zastosowań OEM. Urządzenia oferują precyzyjne cięcie długości, produkcję długą i możliwości zwijania na całej długości w celu spełnienia różnych wymagań dotyczących produkcji OEM.

 • R & D

  Usługi dodatkowe:

  Wyginanie / Niestandardowe długości młyn / Obróbka cieplna / Obróbka końcowa / Precyzyjne cięcie / pakowanie

Szczegóły kontaktu
Spezilla Tube Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Will Ma

Tel: 86--21-57701837

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)