Dom

Spezilla Tube Co., Ltd.

Spezilla jest profesjonalnym dostawcą, zawsze dają nam doradztwo techniczne i dostarczają wysokiej jakości lampy z bardzo konkurencyjną ceną!

—— Thomas Hoover - Stany Zjednoczone

Dobra jakość, szybka dostawa, firma Spezilla dostarcza rury wymienników ciepła do naszych projektów od 2008 roku, naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

—— Massimiliano Rossi - Włochy

Spezilla wspiera naszą grupę bardzo dobrze, teraz jesteśmy zaakceptowani dostawcy rządów, są niezawodni i elastyczni! Spezilla zawsze odpowiada!

—— Jaime Arias - Argentyna

Bardzo konkurencyjna cena i rury są dobrze wypolerowane, jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy od roku 2010.

—— Nathalie Gulli - Meksyk

Im Online Czat teraz

Spezilla Tube Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd.
Our Factory - Spezilla Tube Co.,Ltd. Tube Mill - Stainless Steel Tube Workshop - Stainless Steel Pipe Our Team - Internation Sales International Sales Office - Shanghai Meeting / Sample Room Foreign Customer Visit

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SPEZILLA
Ilość pracowników : <100
Coroczne wyprzedaże : <30000000.00
Rok założenia : 2011
pc Export : 90% - 100%

Spezilla Tube Co, Ltd. jest producentem specjalności wysokiej jakości stali nierdzewnej, stopu niklu i innych produktów rur o wysokiej stopie, które są przeznaczone do przemysłu i specyfikacji klienta. Firma z siedzibą w Szanghaju, w Chinach, a fabryki produkcyjne, z siedzibą w Zhejiang, mają doskonałą reputację jako niezawodny i konkurencyjny producent wysokiej jakości wyrobów z rur.


Spezilla produkuje spawane, spawane i ciągnione rury i rury bez szwu, materiały obejmują stal nierdzewną, dupleks, stop niklu, tytan i inne wysokiej wytrzymałości, stopy odporne na korozję. Jako premierowa produkcja tubek ze stali nierdzewnej firma Spezilla oferuje obecnie produkty z rur dla różnych rynków i zastosowań końcowych, takich jak rury kotłowe, wymienniki ciepła, rurka skraplacza, rurka chłodząca powietrzna, rury pomiarowe i przewody do napojów itp.


Spezilla posiada certyfikat ISO9001: 2008. Od chwili powstania firmy Spezilla skupiła się na misji stania się najlepszym wyborem dla wyrobów z rur ze stali nierdzewnej, przewidywalnych i opartych na wydajności. To, co oddziela Spezillę od konkurentów, jest dążeniem do doskonałości w dostarczaniu właściwych produktów, z najwyższą jakością i wydajnością cen dostosowaną do potrzeb dzisiejszych producentów.


Jesteśmy dumni z naszej zdolności szybkiego reagowania na żądania klientów. Nasze doświadczenie i elastyczność pozwalają nam szybko wypełniać zamówienia nawet na specjalne wymagania. Zależy nam na nawiązaniu wzajemnych stosunków biznesowych, skontaktuj się z członkiem Spezilli i pokaż nam różnicę, jaką możemy zrobić.


Produkty:


Oferujemy obszerny asortyment rur, które są dostępne w różnych rozmiarach, wymiarach, kształtach itp. Z usługami o wartości dodanej. Te rury produkowane są z użyciem wysokiej jakości surowca i wyrafinowanej technologii w ścisłym przestrzeganiu międzynarodowych norm jakościowych. Nasze rurki są podziwiane przez klientów pod kątem ich dokładności wymiarowej, zwiększonej trwałości, długiej żywotności i trwałości. Dostarczamy również dostosowanie dokładnie do wymagań klienta. Nasze materiały obejmują:


Stal nierdzewna / Dupleks i Super Duplex Stal nierdzewna / Superfragmenty i ferryty / Stopy niklu / stopy miedzi / tytan itp.


Przemysł, którym służymy:


Nasze najwyższej jakości produkty znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:


Olej i gaz / wytwarzanie energii / chemia / petrochemia / przetwórstwo mleka i napojów / ogólne handlowe / handlowe itp.


Nasz rynek eksportowy:


USA / Kanada / Wielka Brytania / Belgia / Hiszpania / Francja / Polska / Bułgaria / Azerbejdżan / Czechy / Meksyk / Chile / Kolumbia / Kostaryka / Urugwaj / Argentyna / Paragwaj / Ekwador / Peru / Wenezuela / Tajlandia / Indonezja / Singapur / Malezja itp. .

Nasza misja:


Naszą misją jest budowanie naszej reputacji, dostarczając wysokiej jakości produkty o niezrównanej niezawodności i gwarantowanej wydajności. Zobowiązujemy się do dostarczania Państwu najlepszych rozwiązań, aby stać się zaufanymi partnerami.


Nasze wartości:


1. Słuchanie i szacunek


2. Zobowiązanie do doskonałości


3. Komunikacja


4. Praca zespołowa


5. Innowacje


6. Poszanowanie środowiska

Szczegóły kontaktu
Spezilla Tube Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Will Ma

Tel: 86--21-57701837

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)